Dobra perkusja elektroniczna do nauki gry?


Wybranie dobrej perkusji elektronicznej do nauki gry jest bardzo trudnym zadaniem, zwłaszcza dla tych osób, które nie mają zielonego pojęcia o sprzęcie. Osoby, które nie czują się na siłach, aby wybrać solidny zestaw, powinny skorzystać z fachowego doradztwa albo zapoznać się z niniejszym artykułem.


Dobra perkusja na start?

Osoby początkujące mogą postawić na niezawodny zestaw Black Hawk HXD IIIA, który w swojej klasie i w swojej cenie nie ma sobie równych. Jest to mobilny sprzęt, który umożliwia ćwiczenia w domu. Co prawda perkusja nie jest bezgłośna, ale bez żadnego większego problemu nadaje się do ćwiczeń w domu. Na szczególną uwagę zasługują doskonałe brzmienia werbli. Perkusja elektroniczna Black Hawk HXD IIIA charakteryzuje się naturalnymi brzmieniami werbli, które do złudzenia przypominaj te w akustycznej perkusji.

Jakie zalety?

Perkusja Black Hawk HXD IIIA ma trwałe siatki na padach, które będą sprawnie służyć przez wiele godzin gry. Jest to doskonała propozycja dla tych osób, które preferują grube pałki i mocniejsze uderzenia. Nie można zapominać również i o tym, że perkusja elektroniczna Black Hawk HXD IIIA wyposażona jest w gotowe utwory i podkłady. Dla wielu osób olbrzymią zaletą będzie również to, że zestaw ma wbudowany metronom, którego nie trzeba stroić. Początkujący perkusiści mają zdecydowanie łatwiejszy start, zwłaszcza podczas ćwiczeń koordynacji. Na samym końcu warto wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie zestawu zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne zestawy w tym samym przedziale.

Nauka gry na perkusji w wieku dorosłym
Historia Gretsch w pigułce