Kto czyta o perkusji?


magazyn PerkusistaMuzyką interesuje się mnóstwo ludzi. Większość z tych, którzy samodzielnie nie grają na żadnym instrumencie, ani tez nie śpiewają interesuje się raczej tylko szeroko rozumianą muzyką popularną. Są jednak również tacy, których bardziej interesują informacje na temat gry na jakimś konkretnym instrumencie, pomimo, że sami na nim nie grają.

Zafascynowanie perkusją
Zadziwiająco dużo osób jest dziś zafascynowanych perkusją. Z drugiej strony, być może nie powinno to dziwić, gdyż jest to naprawdę ciekawy instrument muzyczny. Jak się okazuje, informacji na temat rozwoju technicznego sprzętu dla perkusistów jak i wiadomości dotyczących najbardziej znanych perkusistów poszukuje dziś mnóstwo ludzi. Co ciekawe, nie są to tylko osoby, które same grają na perkusji. Magazyn Perkusista, czyli jeden z najpopularniejszych portali o perkusji, perkusistach i wszystkim co z nimi związane odwiedzany jest zarówno przez profesjonalnych muzyków, jak i przez osoby, które nigdy same nie tworzyły żadnych dźwięków.

Dlaczego ludzie nie grają?
Warto zastanowić się, dlaczego tak wiele osób, które czytają magazyn Perkusista nie gra na instrumencie. Wydaje się, że najczęściej wynika to z braku wiary we własne umiejętności. Prawda jest natomiast taka, iż aby nauczyć się grać na przeciętnym poziomie wcale nie trzeba posiadać ogromnego uzdolnienia muzycznego. Wystarczy trening i przestrzeganie wskazówek doświadczonych muzyków.

Jak kupić dobre djembe?
Słuchawki wygłuszające z aktywnym tłumieniem hałasu