Ciekawe wzory plakatów filmowych


E.T., the Extra Terrestrial, to jeden z najbardziej ukochanych i ikonicznych filmów wszech czasów. A jego plakat (zaprojektowany przez Drew Struzana) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych plakatów filmowych ostatnich 30 lat. Oryginalna cena tego plakatu wynosiła 75 dolarów, ale teraz jest on dostępny za jedyne 10 dolarów. Byłby to świetny prezent dla każdego fana filmu. Plakat byłby również doskonałym dodatkiem do każdego domu lub biura.

Prezentujemy inne ciekawe propozycje plakatów firmowych

Fantazja (1940) – plakat filmowy warty fortunę

Fantazja to klasyczny film animowany zawierający muzykę, animację i segmenty live-action. To sprawi, że wielki dodatek do każdego domu lub biura. Plakaty firmowe znajdziesz w ofercie sklepu Winylownia.

Ten plakat zrobiłby również świetny dodatek do jakiegokolwiek domu lub biura. Oryginalna cena za ten plakat może się różnic w zależności od jakości danego produktu.

Przeminęło z wiatrem (1939) – klasyka filmu na plakacie

Przeminęło z wiatrem to klasyczny i dobrze znany film. Ten plakat jest jednym z najważniejszych i najdroższych plakatów filmowych, jakie kiedykolwiek powstały. Został zaprojektowany przez Alberta C. Goshgariana i był inspirowany ilustracją okładkową drugiego druku powieści. Plakat został wydrukowany w 1939 roku, ale zniszczony w pożarze w 1970 roku.

Studio, Paramount, przerobiło plakat w 1981 roku, ale nigdy nie dorównał oryginałowi pod względem jakości czy projektu. Oryginalna cena za ten plakat może się wahać w zależności od jakości danego produktu. Jednak najważniejsze to przygotować odpowiednio dobrą ofertę.

Mieszanka jazzu wraz z inną muzyką – to oferują ciekawe płyty winylowe
Koperta na płytę winylową – sprawdzona metoda przechowywania produktu